Yorum İlkesi

A- Geçmiş ya da gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek, öngörü ya da tahminini paylaşmak isteyen herkesin yorumunu spoiler kodu içine alması gerekmekterdir aksi halde yasaklanacaktır. Örnek Kullanım: <spoiler> YORUM </spoiler>

B- 1. Derece küfür kısaltmaları (amk, aq vs) hariçinde siyasi ve seviyesiz yorumlar yasaktır. Etik yorum yaparsanız seviniriz.

C- Küfür ve +16 kelimeler kullanmak, sitemizde yasaktır. Lütfen bu tür şeylerde bizim ve sitenin sürekliliği için anlayış gösterin. Sitemizde bu tür yorum görürseniz, bize yorumu bildirebilirsiniz. (Bazı durumlarda bölümde olan bir şeyi belirtmek için fazla sansürlü kullanıma izin verebiliyoruz)

Ç- Seri veya bölümle alakasız yorumlar yapmamaya çalışın. Örneğin reklam yapmak, şu sitede şöyle şu sitede devamı var veya bunlarda çeviriyor gibi şeyler yazmayın. Biz site yöneticileri gerekli görürsek yazarız. Aksi taktirde emeğimizi hiçe saymış ve saygısızlık yapmış oluyorsunuz. (Her türlü site adresi ve reklam içeriği olacak isim vermek sitemizde yasaktır)

D- Din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.

E- Bireylerin cinsiyet ve özel tercihleriyle dalga geçmek ve bunlara karşı şiddete özendirmek, yönlendirmek, kurum ve kuruluşlarla ilgili yersiz ve asılsız iddialarda bulunmak yasaktır.

Bu kurallara uymayanlar önce yorum hesabından ban yer, başka hesaptan devam ederse mip ban yiyebilir. Yani aynı internet ve aynı cihazdan bir daha siteye giremeyebilir. Bu yüzden lütfen dikkate alınız.

Yorum banlarıyla ilgili Discord üzerinden Akahana#7975 adlı admine yazarsanız ilgilenir. Başka yerden ilgilenmiyoruz.

error: Alert: Bu site korumalı!