Önemli Duyuru!

Merhaba, benim adım Yiğit, siteyle ilgilenen kişiyim. Bu yazıda size siteyle ilgili yaşadığımız sıkıntıları ve siz kullanıcılar için tavsiyeler vereceğim. Aşağıda yaşadığımız sorunlar ve çözüm yollarıyla ilgili detaylar yer alacak.

  • +17 ve cinsel içerikli profil resimleri.
  • Uygunsuz kullanıcı adları.
  • Yorum ilkesine uymayan ve banlanan birçok kişi.
  • Gereksiz yere iletişim sistemini meşgul etmek.

Evet, bu sorunların hepsiyle uğraşıyoruz ve bu can sıkıcı bir hal almaya başladı. Özellikle yaoi tarafında gördüğümüz kural ihlalleri hakkında yapabileceklerinizi göstereceğim. Unutmayın bu site sadece +18/+17 içerik barındıran ve bu amacı güden bir site değil. Site kitlemiz genelde genç insanlardan oluştuğu gibi herkes için uygun şeyler yayınlamaya çalışıyoruz. Site gelirlerimizin çok büyük kısmı Google Reklamlarından geliyor ve kuralları çiğnediğinizde biz bunları düzeltmek için sürekli uyarılıyoruz. Akabinde reklam verenler bu tarz bir siteden memnun kalmıyor ve reklam gelirlerimiz düşüyor. Dikkat etmeniz bir diğer konu ise Cinsel içerik; çıplaklık veya yetişkin içerikten ibaret değildir. Cinsellikle ilgili her şey cinsel içerik ve +17 içerik sınıfına girmektedir. Bu sorunlar sitede herhangi bir kuralı çiğnemeye, sadece okumak için okuyan insanları da etkilediği için bunu yapanlara sözüm yaptığınız şey hiçbir açıdan etik değil. Benim gördüğüm kadarıyla insanları yaoi okumaktan uzak tutacak çok fazla şey yapıyorsunuz. Bir şeylerin değişmesini istiyorsanız ve zevkleriniz hakkında hoşnutsanız bu şekilde göstermeniz doğru değil. (Bir rivayete göre kuralları çiğneyen okuyucular yüzünden bir gün Yiğit’in canı sıkılıp yaoi-yuri kısmını yanlışlıkla kaldıracak)

Umarım bu yazdıklarım anlaşılmıştır ve Pied Piper herkes için uygun bir yer haline gelmeye devam eder. Yakında destek sistemimizi aktif edeceğiz ve bize destek biletleri yazabileceğiniz koordineli bir yer olacak. Bildirim için ve rahatsızlık için özür dileriz, iyi okumalar.

error: Alert: Bu site korumalı!