Lucy’den Bir Öneri

MER-HA-BA!

Nasılsınız canım okuyucularım? Bugün çok enerjiyim ama bir yandan da üzgün. Neden diye sorarsanız telefonumdan ayrı kaldım.

Bazı sorunlar sebebiyle telefonumla telepati yoluyla iletişim kuruyoruz. O yüzden evdekilerin telefonlarına dadanıyorum.

Neyse konumuza gelirsek canlar. Bugün bir öneriyle karşınızdayım(Kesinlikle bir önceki blog yazısından kopya çekmedim sjkssjjshsjsh)

Size bugün bir manhua önereceğim. Ama bazı uyarılarım olacak.

Manhuamızın ismi “Guomin Laogong Dai Huijia”

Bunun animesi de var ama sadece ilk sezonun Türkçesi var. +16 SAYILIR.

Manhua çooook güzel bir manhua. 3 kez okudum. Ama kanser ediyor. Son 30 bölüm için okunur.

Tekrar ediyorum. Çok güzel bir manhua ama kanser ediyor. Tabii son 30 bölümü gördüğünüzde o kanser olmaya değdiğini düşünüyorsunuz.

Konusunu da yazayım. Seri 182 bölüm ama güzel bir seri. +16 bir manhuadır. Genel olarak öyle sayılıyor.

Konusu: Lu Jin Nian ve Qiao An Hao evli bir çiftir ama isteyerek evlenmemişlerdir. Evliliklerinin ilk gecesinde Qiao An Hao, evlilikleri hakkında 3 kural koyar. 1. Lu Jin Nian ona dokunmayacaktır. 2.Toplum içinde onun karısı olduğunu açıklamayacaktır. 3.Birlikte yaşadıklarını söylemeyecektir.

Ama bakın tekrar söylüyorum. SERİ ÇOK GÜZEL. FAKAT KANSER EDEBİLİR. AMA SON 30 BÖLÜMÜ İÇİN KANSER OLMAYA KATLANILIR. SON 30 BÖLÜMÜ İÇİN HER ŞEYE DEĞER.

Kısa ama güzel bir blog oldu.

Neyse yazımızın sonuna geldik. Tavsiyeme uyup seriyi okursanız yorum yapın. Okumazsanız da yapın. Sizi seviyorum. Sitemizdeki serilere bakmayı unutmayın❤️

Bir dahaki blogda görüşmek üzere. Sağlıkla kalın?

error: Alert: Bu site korumalı!