Kullanım Politikası

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen info@piedpiperfb.com mail atarak bildiriniz

Ekip içerisinde olan ve yetki verilmiş herhangi birisi, sitemizdeki içerikleri izinsiz silme, değiştirme ve dağıtma hakkına sahip değildir. Ekibe katılarak ve yetki alarak bunu kabul etmiş sayılırsınız. Bu politika maddesine uymayan kullanıcılar için yasal yollara başvurma ve işlediğimiz bilgileri kullanma hakkını saklı tutarız.

Sitemizde Türkiye yasalarına aykırı profil açmak yasaktır. Yorum ilkesinde olduğu gibi site içerisinde +17 profil fotoğrafı ve +17 kelimelere izin vermiyoruz. Daha fazla bilgi için yorum ilkemize bakabilirsiniz.

Bir eserin tercüme edilmesi, o eserin işlenmesi anlamına gelmekte olup işleme eserlerin sahibi, asıl eser sahibinin hakkı saklı kalmak kaydıyla eseri işleyendir. Bu sebeple bir eseri tercüme edenin de eser üzerinde hakkı olduğu için bu eserin yayımlanabilmesi için çeviride emeği bulunanlardan da izin almak gerekir.

error: Alert: Bu site korumalı!