Blog

Uzaki-chan wa Asobitai (Tanıtım)

Bugün sana birkaç gün önce bitirdiğim ve ancak bugün kaleme alabildiğim Uzaki-chan wa Asobitai adlı animeyi tanıtacağım. Bilgi bu yazıda biraz tat kaçıran bilgiler verebilirim ve hazırsan, yazıya geçeyim.

Hero 108 (Tanıtım)

Bugün sana zamanında çok severek izlediğim ama ülkemizde ikinci sezonu yayımlanmayan Hero 108‘i tanıtacağım.

Lyoko Kodu

Eski dönemlerin kült işlerinden birisi olan Lyoko Kodu‘nu sizler için tanıtmaya çalışacağım, bu yüzden yazımı tamamen okumanı öneriyorum.

FMA VS FMA BROTHERHOOD

Merhabaaa^^ Ben Cansu nam-ı diğer adımda Lucy. Pied Piper’ın bir çevirmeni ve blog yazarlarından biriyim. Uzun zamandır siz okuyuculara blog yazmıyordum ve üşengeçliğimi yenip yazmaya başladım. (Her ne kadar şarjım az olsa da) Bugünkü blog yazımızda Fma ve Fma Brotherhood animelerini karşılaştıracağım. FMA mı FMA Brotherhood’u mu izlesem, hangisi daha güzel acaba diyorsanız doğru yerdesiniz….

PSİKOLOJİ SEVERLER BURAYA!

Selaamm~ Psikolji seven herkesi toplayınca geriye kimse kalmadı. Çünkü herkes sever psikolojiyi, herkes ister zihin okumayı. Ben de bunu bildiğim için tuzak bir başlık koydum bugünkü yazıma eheheh. Neyse şaka bir yana psikoloji temalı yapılmış en iyi webtoon budur herhalde diyerek yazımıza giriş yapalım. Çok önemli not: Psikoloji zihin okuma değildir(◔‿◔) Paramızı profesyonellere emanet ederiz.Bedenlerimizi…

Lucy’den Bir Öneri

MER-HA-BA! Nasılsınız canım okuyucularım? Bugün çok enerjiyim ama bir yandan da üzgün. Neden diye sorarsanız telefonumdan ayrı kaldım. Bazı sorunlar sebebiyle telefonumla telepati yoluyla iletişim kuruyoruz. O yüzden evdekilerin telefonlarına dadanıyorum. Neyse konumuza gelirsek canlar. Bugün bir öneriyle karşınızdayım(Kesinlikle bir önceki blog yazısından kopya çekmedim sjkssjjshsjsh) Size bugün bir manhua önereceğim. Ama bazı uyarılarım olacak….

error: Alert: Bu site korumalı!